• Hacı Sabancı Organize Sanayi Böl. Acıdere OSB Mah. Çınar Cad. No:6 Sarıçam /Adana

HAKKIMIZDA

1994 yılında kurulan Alpa İnşaat Ltd.  “Tortoise” markası ile  poliüretan sistemlerde faaliyet konusu olarak su yalıtım ve sızdırmazlık malzemeleri, zemin kaplamaları, yapıştırıcılar, ders dolgu malzemelerini seçmiş ve bu konuda Tek Komponentli sistemler ile Türkiye ‘ de bir ilki başarmıştır. Alpa 2001 yılından itibaren yaptığı yatırımlar ve bilgi birikimleri ile ürün portföyünü geliştirmiş, gerek kalite gerekse fiyat yapısı ile dünya pazarında rekabet edebilecek hale gelmiştir. Bu gücünü gelişen teknolojiyi yakından takip ederek ve Ar-Ge çalışmalarına yaptığı yatırımlardan almıştır.

Tortoise bu Ar- Ge faaliyetleri sonucunda ortaya konulmuş üstün bir markadır. Bu vizyon ile yeni nesil çözümleri kendine ilke edinmiştir. Türkiye ‘ de birçok ilke imza atan Alpa ürünlerinin patent ve marka haklarını elinde bulundurmaktadır.

Toplam Kalite Yönetimini benimsemiş olan firmamız, uluslar arası kalite standartlarında üretim yapmaktadır. Ürünlerimiz ISO 9001 Kalite Belgesi,TSE Kalite Belgesine ve CE belgelerine sahiptir. Firmamız  Yapı kimyasalları pazarının talepleri doğrultusunda Ar-Ge  faaliyetlerimiz  ve sürekli yenilenen teknolojik altyapımız ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlama faaliyetlerini sürekli olarak geliştirmeye devam etmektedir.