• Hacı Sabancı Organize Sanayi Böl. Acıdere OSB Mah. Çınar Cad. No:6 Sarıçam /Adana

TORPUR HJ 1005 T

Torpur HJ 1005 T, tek bileşenli, kullanıma hazır, özellikle dikey yüzeyler için geliştirilmiş, sıvı olarak tatbik edilen, kalitesi yükseltilmiş, sürekli elastik yapısını koruyan, havadaki nem ile reaksiyona girerek kürlenen, güneş ışığına maruz kalmayan alanlar için geliştirilmiş poliüretan su yalıtım kaplamasıdır.

Teknik Döküman: HJ 1005 T-TR

Tortoise Torpur HJ 1006

Torpur HJ 1006, tek bileşenli, kullanıma hazır, sıvı olarak tatbik edilen, kalitesi yükseltilmiş, sürekli elastik yapısını koruyan, havadaki nem ile reaksiyona girerek kürlenen, poliüretan su yalıtım kaplamasıdır.

Teknik Döküman: HJ 1006-TR

Tortoise Torpur HJ 1006T

Torpur HJ 1006 T, tek bileşenli, kullanıma hazır, özellikle dikey yüzeyler için geliştirilmiş, sıvı olarak tatbik edilen, kalitesi yükseltilmiş, sürekli elastik yapısını koruyan, havadaki nem ile reaksiyona girerek kürlenen, poliüretan su yalıtım kaplamasıdır.

Document: HJ 1006 T-TR

TORPUR HJ 1006 FC

TORPUR HJ 1006 FC is a premium, liquid-applied, highly permanent elastic, cold applied and cold curing, one component polyurethane membrane used for long-lasting waterproofing. TORPUR HJ 1006 FC cures faster than  TORPUR HJ 1006

TORPUR HJ 1006 FC is based on pure elastomeric hydrophobic polyurethane resins, which result in excellent mechanical, chemical, thermal, UV and natural element resistance properties. Cures by reaction with ground and air moisture.

Document: TORPUR HJ 1006 FC TDS

TORPUR BPU L

TORPUR BPU L, hızlı sertleşen, tek komponentli, bitümle zenginleştirilmiş poliüretan esaslı bir malzemedir. Mükemmel mekanik ve kimyasal direnç özelliklerine sahip çok güçlü yapışma özelliği olan hidrofobik, elastik bir film oluşturabilir. Zemin ve hava nemi ile reaksiyona girerek sertleşir.

İçeriği, tamamen elastomerik hidrofobik poliüretan reçineye dayanmakta olup kimyasal olarak polimerize bitümle desteklenmiştir. Fırça veya spatula ile uygulanır.

Toplam sarfiyat : İki katman için en az 2 kg/

Teknik Döküman: TORPUR BPU L

TORPUR BPU T

TORPUR BPU T, hızlı sertleşen, tek komponentli, bitümle zenginleştirilmiş poliüretan esaslı bir malzemedir. Mükemmel mekanik ve kimyasal direnç özelliklerine sahip çok güçlü yapışma özelliği olan hidrofobik, elastik bir film oluşturabilir. Pasta olarak uygulanır, kaliteyi arttırır, esnekliğini koruyabilir. Zemin ve hava nemi ile reaksiyona girerek sertleşir.

İçeriği, tamamen elastomerik hidrofobik poliüretan reçineye dayanmakta olup kimyasal olarak polimerize bitümle desteklenmiştir. Fırça veya spatula ile uygulanır.

Teknik Döküman: TORPUR BPU T

TORPUR TOP COAT

Torpur Top Coat, tek bileşenli, kullanıma hazır, sıvı olarak tatbik edilen, kalitesi yükseltilmiş, UV dayanımı çok yüksek olan,renk değiştirmeyen, havadaki nem ile reaksiyona girerek kürlenen, alifatik poliüretan son kat kaplamadır.

Teknik Döküman: TORPUR TOP COAT

TORPUR TOP COAT ŞEFFAF

Tek bileşenli, solvent bazlı Alifatik poliüretan kaplama. Su yalıtım kaplaması üzerine koruma için bir üst kat olarak kullanılır. Zemin ve hava nemi ile reaksiyona girerek sertleşir.

Teknik Döküman: TORPUR TOP COAT ŞEFFAF