• Hacı Sabancı Organize Sanayi Böl. Acıdere OSB Mah. Çınar Cad. No:6 Sarıçam /Adana

[vc_row content_placement=”top”][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”2618″ img_size=”full” style=”vc_box_rounded” onclick=”link_image”][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_custom_heading text=”TORPUR HJ 1005 T” use_theme_fonts=”yes” el_class=”title”][vc_column_text]Torpur HJ 1005 T, tek bileşenli, kullanıma hazır, özellikle dikey yüzeyler için geliştirilmiş, sıvı olarak tatbik edilen, kalitesi yükseltilmiş, sürekli elastik yapısını koruyan, havadaki nem ile reaksiyona girerek kürlenen, güneş ışığına maruz kalmayan alanlar için geliştirilmiş poliüretan su yalıtım kaplamasıdır.

Teknik Döküman: HJ 1005 T-TR[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row content_placement=”top”][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”2529″ img_size=”full” style=”vc_box_rounded” onclick=”link_image”][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_custom_heading text=”Tortoise Torpur HJ 1006″ use_theme_fonts=”yes” el_class=”title”][vc_column_text]Torpur HJ 1006, tek bileşenli, kullanıma hazır, sıvı olarak tatbik edilen, kalitesi yükseltilmiş, sürekli elastik yapısını koruyan, havadaki nem ile reaksiyona girerek kürlenen, poliüretan su yalıtım kaplamasıdır.

Teknik Döküman: HJ 1006-TR[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1531311054639{margin-bottom: -110px !important;}”][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1531310944722{margin-bottom: -110px !important;}”][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”2569″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_custom_heading text=”Tortoise Torpur HJ 1006T” use_theme_fonts=”yes” el_class=”title”][vc_column_text]Torpur HJ 1006 T, tek bileşenli, kullanıma hazır, özellikle dikey yüzeyler için geliştirilmiş, sıvı olarak tatbik edilen, kalitesi yükseltilmiş, sürekli elastik yapısını koruyan, havadaki nem ile reaksiyona girerek kürlenen, poliüretan su yalıtım kaplamasıdır.

Document: HJ 1006 T-TR[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1531311008778{margin-bottom: -110px !important;}”][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”2618″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_custom_heading text=”TORPUR HJ 1006 FC” use_theme_fonts=”yes” el_class=”title”][vc_column_text]TORPUR HJ 1006 FC is a premium, liquid-applied, highly permanent elastic, cold applied and cold curing, one component polyurethane membrane used for long-lasting waterproofing. TORPUR HJ 1006 FC cures faster than  TORPUR HJ 1006

TORPUR HJ 1006 FC is based on pure elastomeric hydrophobic polyurethane resins, which result in excellent mechanical, chemical, thermal, UV and natural element resistance properties. Cures by reaction with ground and air moisture.

Document: TORPUR HJ 1006 FC TDS[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1531310995087{margin-bottom: -110px !important;}”][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”2618″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_custom_heading text=”TORPUR BPU L” use_theme_fonts=”yes” el_class=”title”][vc_column_text]TORPUR BPU L, hızlı sertleşen, tek komponentli, bitümle zenginleştirilmiş poliüretan esaslı bir malzemedir. Mükemmel mekanik ve kimyasal direnç özelliklerine sahip çok güçlü yapışma özelliği olan hidrofobik, elastik bir film oluşturabilir. Zemin ve hava nemi ile reaksiyona girerek sertleşir.

İçeriği, tamamen elastomerik hidrofobik poliüretan reçineye dayanmakta olup kimyasal olarak polimerize bitümle desteklenmiştir. Fırça veya spatula ile uygulanır.

Toplam sarfiyat : İki katman için en az 2 kg/

Teknik Döküman: TORPUR BPU L[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1531311001435{margin-bottom: -110px !important;}”][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”2618″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_custom_heading text=”TORPUR BPU T” use_theme_fonts=”yes” el_class=”title”][vc_column_text]TORPUR BPU T, hızlı sertleşen, tek komponentli, bitümle zenginleştirilmiş poliüretan esaslı bir malzemedir. Mükemmel mekanik ve kimyasal direnç özelliklerine sahip çok güçlü yapışma özelliği olan hidrofobik, elastik bir film oluşturabilir. Pasta olarak uygulanır, kaliteyi arttırır, esnekliğini koruyabilir. Zemin ve hava nemi ile reaksiyona girerek sertleşir.

İçeriği, tamamen elastomerik hidrofobik poliüretan reçineye dayanmakta olup kimyasal olarak polimerize bitümle desteklenmiştir. Fırça veya spatula ile uygulanır.

Teknik Döküman: TORPUR BPU T[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”2618″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_custom_heading text=”TORPUR TOP COAT” use_theme_fonts=”yes” el_class=”title”][vc_column_text]Torpur Top Coat, tek bileşenli, kullanıma hazır, sıvı olarak tatbik edilen, kalitesi yükseltilmiş, UV dayanımı çok yüksek olan,renk değiştirmeyen, havadaki nem ile reaksiyona girerek kürlenen, alifatik poliüretan son kat kaplamadır.

Teknik Döküman: TORPUR TOP COAT[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”2618″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_custom_heading text=”TORPUR TOP COAT ŞEFFAF” use_theme_fonts=”yes” el_class=”title”][vc_column_text]Tek bileşenli, solvent bazlı Alifatik poliüretan kaplama. Su yalıtım kaplaması üzerine koruma için bir üst kat olarak kullanılır. Zemin ve hava nemi ile reaksiyona girerek sertleşir.

Teknik Döküman: TORPUR TOP COAT ŞEFFAF[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]